MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Plåtbricka 6481355

nr 648 1355

Plåtbricka

19th century, painted, length: 75, wear.

1800-tal, bemålad, längd: 75

Condition: slitage

100

SEK 1000

Monday July 19 2010
at 18:13:53